Elbud

Wieloletnie doświadczenie
w budownictwie energetycznym

Praca

praca_foto

Firma Elbud sp. z o.o. sp. k.  specjalista w produkcji prefabrykatów  żelbetowych dla energetyki oraz mieszanek betonowych, z wieloletnim doświadczeniem na rynku, zatrudni pracowników na stanowisku:

1. Mechanik maszyn produkcyjnych

Opis stanowiska:

  • naprawy bieżące i planowane maszyn produkcyjnych;
  • wykonywanie form stalowych związanych z produkcją;
  • spawanie.

Wymagania:

  • wykształcenie – zasadnicze zawodowe;
  • doświadczenie przy wykonywaniu prac ślusarskich;
  • samodzielna praca po uprzednim uzgodnieniu szczegółów projektu;
  • znajomość rysunku technicznego.

2. Kierowca samochodu ciężarowego

Wymagania:

– prawo jazdy kategorii: C+E,
– wykształcenie – min. zasadnicze zawodowe,
– zezwolenie na przewóz rzeczy,
– karta kierowcy,
– mile widziane dodatkowe uprawnienia : obsługa wózków widłowych oraz urządzeń transportu bliskiego.

3. Kierowca samochodu ciężarowego – operator pompy do mieszanki betonowej.

Wymagania:

-prawo jazdy kategorii : C+E,
-uprawnienia -operator pompy do mieszanki betonowej,
-wykształcenie – min. zasadnicze zawodowe,
-zezwolenie na przewóz rzeczy,
-karta kierowcy,
-mile widziane dodatkowe uprawnienia.

Oferujemy:

– stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę – pełna składka ZUS;
– pracę w stabilnej firmie z długoletnim doświadczeniem;
– możliwość stałego zatrudnienia, podnoszenia kwalifikacji i rozwoju;
– atrakcyjne warunki zatrudnienia;
– możliwość przystąpienia do atrakcyjnego grupowego ubezpieczenia na życie.

Miejsce pracy:

Główna siedziba firmy w Przemyślu ul. Sielecka 11.

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV na adres: elbud@elbudprzemysl.pl lub kontakt tel. 166785081 wew. 316

    Imię i nazwisko
    Wiadomość
    Dołącz CV w formacie
    doc, docx lub pdf
    Pole wymagane
    PREFABRYKATY ŻELBETOWE
    DLA ENERGETYKI
    Usługi
    instalacyjno-montażowe
    Usługi
    budowlane
    Beton
    towarowy