Elbud

Ponad 50 lat doświadczenia
w budownictwie energetycznym

Praca

praca_foto

Firma ELBUD sp. z o.o. sp. k. Oddział Instal Rzeszów zatrudni osobę na stanowisku:

1. Kierownik Budowy

Wymagania:

- wykształcenie wyższe kierunkowe,
- biegła znajomość języka niemieckiego,
- doświadczenie w zakresie wykonawstwa instalacji sanitarnych, grzewczych, wodnych i wentylacyjnych,
- min 2 lata doświadczenia w kierowaniu pracownikami na budowach zagranicznych,
- dyspozycyjność,
- obsługa komputera, znajomość pakietu office,
- prawo jazdy.

Opis stanowiska:

- nadzór nad pracami w zakresie wykonawstwa instalacji sanitarnych, grzewczych, wodnych i wentylacyjnych,
- nadzór nad podległymi pracownikami,
- rozliczanie przerobów wykonanych prac,
- rozliczanie czasu przepracowanego i wynagrodzeń,
- prowadzenie pozostałej dokumentacji budowy.

Warunki zatrudnienia:

- umowa o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- pełny etat,
- wysokie wynagrodzenie,
- miejsce wykonywanej pracy – NIEMCY.

Dokumenty aplikacyjne można składać w formie elektronicznej za pomocą poniższego formularza lub osobiście w Biurze Oddziału – Rzeszów, ul. Reja 12.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji korzystając z poniższego formularza.

Imię i nazwisko
Wiadomość
Dołącz CV w formacie
doc, docx lub pdf
Pole wymagane
PREFABRYKATY ŻELBETOWE
DLA ENERGETYKI
Usługi
instalacyjno-montażowe
Usługi
budowlane
Beton
towarowy